Dárkový poukaz na ochutnávku čajů

Darujte zážitek!

Dárkový kupon je ručně kreslený ve stylu našich reklamních materiálů. Co kus, to originál. Je na něm uvedena hodnota kuponu, případně jméno obdarovávaného, místo, kde lze kupon použít a další informace. Na průběhu ochutnávek, čase pořádání a zaměření se domlouváme s obdarovaným, až nás kontaktuje. Využitelost kuponu je 1 rok od jeho vystavení.

Ochutnávky se v současné době konají v náhradní prostorech ve spřátelené vinárně v Brně. Místo konání lze po domluvě kamkoliv přesunout s cestovním doplatkem.

Varianta 1.  Miniochutnávka - 3 vzorky čajů z jedné čajové země (Indie, Čína nebo Japonsko), délka trvání 60 minut. Součástí ochutnávky je ukázka přípravy čaje, vyprávění o dané zemi, ze které čaje pochází, zvycích, historii a specifiku zpracování. Ochutnávka je vhodná pro čajové začátečníky. Kupon mohou využít 1 až 2 osoby v rámci jedné ochutnávky.

Varianta 2. Letem světem - 8 vzorků čajů, 8 zástupců z čajových zemí - 4 vzorky z Číny, 2 z Japonska, 2 z Indie, délka trvání 3 hodiny. Součástí ochutnávky je představení zvyku přípravy čaje, nádobí, zpracování lístků atd. Ochutnávka je vhodná i pro čajové začátečníky. Kupon může využít 1 až 5 osob v rámci jedné ochutnávky.

Vaianta 3. Vůně čaje - 8 vzorků čajů z jedné čajové země. Představíme si podrobně Čínu, Indii, nebo Japonsko- podle vašeho výběru. Délka trvání je cca 3 hodiny. Ponoříme se hlouběji do čajů specifického zpracování. Seznámíte se s vyjímečnými čaji, unikátními cenou i zpracováním. Dozvíte se, jak v Číně zraje puerh, nebo proč v Japonsku zastiňují čaje a další zajimavosti. Ochutnávka je vhodná pro čajové začátečníky. Kupon může využít 1 až 6 osob v rámci jedné ochutnávky.

 

Zaujala Vás nabídka a máte dotaz k produktu? Zavolejte nám, nebo napište - viz kontakty